top of page

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS​:

​

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. 

​

Norėdami grąžinti prekes per 14 kalendorinių dienų susisiekite el paštu elniogalia@gmail.com ir nurodykite grąžinimo priežastį.

​

​

Prekės grąžinimo atveju, siuntimo ir grąžinimo išlaidos bus minusuojamos iš bendros sumos, išskyrus atvejus, kai gavus prekę nustatoma, kad prekė buvo su gamykliniu broku - tuomet siuntimo ir grąžinimo išlaidos kompensuojamos.

Prašome susisiekti dėl pinigų grąžinimo tik tuo atveju, jei per nurodytą terminą nesulaukėte pinigų grąžinimo.

​

Grąžinant prekes, bÅ«tina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi bÅ«ti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  • Prekė turi bÅ«ti nesugadinta;

  • Prekė turi bÅ«ti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė). Jei etiketė pažeista - pinigai negrąžinami, bet klientas turi teisę pasilikti prekę (grąžinimą apmoka klientas). Pirkėjas turi atsiimti prekę per vieną mėnesį nuo to laiko, kada gavo pardavėjo atsisakymą priimti prekės grąžinimą. Neatsiėmus prekės per nurodytą laiką, pardavėjas turi teisę prekę utilizuoti.

  • Grąžinama prekė turi bÅ«ti tos pačios komplektacijos, kokią pirkėjas ją gavo;

  • Grąžinamos prekės turi bÅ«ti sudėtos į papildomą apsauginę pakuotę (skirtą transportavimui).

Papildomos sąlygos:

  • Jei jums buvo suteiktas nemokamas siuntimas ir norite grąžinti visas prekes, siuntimo išlaidos yra minusuojamos iš grąžintinos sumos.

  • Jei jums buvo suteiktas nemokamas siuntimas ir dalį prekių grąžinote, o negrąžintų prekių suma nesiekia 70 eur (nuo kurios taikome nemokamą siuntimą), siuntimo išlaidos yra minusuojamos iš grąžintinos sumos.

  • Tai darome siekdami išvengti piktnaudžiavimo nemokamu pristatymu.

​

Pirkėjas turi teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus ( CK 6.2287 str. 16 p.): pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą arba į teismą.

Vadovaujantis Civilinio kodekso 6.364 straipsnio 1 dalimi, vartotojas dėl netinkamos kokybės prekės turi teisę kreiptis į pardavėją per dvejus metus nuo daikto perdavimo dienos.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą.

Jei problemos sprendimo apsaugos problemos, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčų neteisinimo tvarką Valstybinė vartotojų tarnybą arba į teismą. Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, pirmiausia turėtų kreiptis į pardavėją, o ne dėl ginčo sprendimo, turi teisę kreiptis į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą.

​

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER 120€

bottom of page